Aktualijos

Fuga iššūkis

2016-10-24

 

Vasario 5-oji – diena, kurią visi linksmybių ir aktyvių pramogų mylėtojai savo kalendoriuose turėtų apsibraukti ryškiai raudona spalva. Būtent šią dieną visi norintys galės pamankštinti savo nuo žiemos žvarbos sustingusius kūnus ir dalyvauti „FUGA iššūkyje“!

 

„FUGA iššūkis“ – tai nuotykių parko FUGA rengiama žaidimų diena, vyksianti vasario 5-ąją Šiaulių arenoje. Jei tamsios ir niūrios žiemos dienos bei darbiniai rūpesčiai jau bus įgrisę, o į kasdienybę vis labiau smelksis nuobodulys, tokia nuotaikinga ir aktyvi diena tikrai prablaškys! Didžiulės arenos erdvės po savo skliautais paslėps visus, kurie norės neformalioje, smagioje aplinkoje pašėlti su draugais ar kolegomis, pažinti ir pamatyti juos visai kitu kampu.

Skamba intriguojančiai? Metas susipažinti su taisyklėmis. Pirmoji ir svarbiausia – komandą turi sudaryti 6 žmonės, tad jau dabar galite kalbinti savo draugus ir kolegas pasiryžti šiam smagiam ir aktyviam iššūkiui. Jau numanome, ką galvojate – reikės pajudėti, reikės jėgų ir ištvermės, todėl imame 6 stiprių vyrukų komandą, dalyvaujame, nugalime ir pelnytai vadinamės Šiaulių miesto karaliais. Planas, žinoma, neblogas, tačiau čia esama kai kurių niuansų: pageidautina, kad komandos sudėtyje būtų bent viena mergina, o komanda, įvykdžiusi šią sąlygą, gaus vieną papildomą balą. Sportu besidomintieji žino – kartais nugalėtoją nulemia ir viena šimtoji sekundės, tad apie vieno taško įtaką galutiniam rezultatui veikiausiai kalbėti nereikia?

Štai, vasario 5-ąją jau pasižymėjome, pasirungti nusiteikusią komandą turime, kas lieka? Sužinoti, ką veiksime! O veiklų bus daug – linksmų, įdomių, nematytų, tad jūsų laukia tikrai nemenkas iššūkis. Visos komandos rungsis šlavėjo, pripučiamo krepšinio, žmonių boulingo ir kitose rungtyse, o norint jas įveikti jums bus svarbiausia viena – dirbti kaip komanda. Tad jei jūs ir jūsų draugai ar kolegos pasižymite puikiu tarpusavio supratimu, sugebate dirbti išvien, mąstote kaip vienas žmogus – sunku nebus. Žinoma, jei net iš tolo galėsime pajausti tvyrančią stiprią jūsų komandinę dvasią – dar geriau!

Tad susitikime vasario 5-ąją Šiaulių arenoje ir žiemą iš kiemo varyti pradėkime smagiu šėlsmu ant suaugusiųjų atrakcionų!