LED ekranų nuoma

Reklama krepšinio varžybų metu

Reklama sporto varžybų metu – tai puikus būdas būti matomiems gausaus skaičiaus sporto gerbėjų. Reklama per rungtynes transliuojama aukštos kokybės LED ekranuose-juostose, kurie išdėstyti ties aikštelės ribomis per visą ilgį. Tai gali būti daugiau nei 32 metrų ilgio juosta, kurioje reklamuojama įmonė, logotipas, paslauga ar kt. tikrai neliks nepastebėti.

Reklamos krepšinio varžybų metu efektyvumą sustiprina rungtynių transliacijos per televiziją. Sporto salės LED juostose transliuojamą reklamą mato ne tik gyvai susirinkę krepšinio sirgaliai, bet ir televizijos žiūrovai. Reklama televizijos ekranuose pasirodo per visą aikštelę arba jos dalį, kai žaidėjai filmuojami stambiu planu. Rungtynės paprastai transliuojamos ne tik per lietuviškus televizijos kanalus, bet ir tarptautinius, todėl reklamos pasiekiamumas dar labiau išsiplečia.

Led ekranų nuoma

LED ekranų nuoma tampa neatsiejama renginių ir parodų sudedamoji dalis. Originaliai pateikiama reklama, šiuolaikiniai scenografiniai sprendimai bei naujos formos pavers renginį moderniu ir išskirtiniu. LED ekranų įrengimo galimybės yra labai plačios: jie dažnai įrengiami biuruose, prekybos ir pramogų centruose, kavinėse, stadionuose, ant pastatų, taip pat pastatomi lauke kaip stendai.

Mūsų žiniomis esame vieninteliai galintys pasiūlyti LED ekranus, pritaikytus transliuoti reklamą, lauke vykstančioms sporto varžyboms.

LED ekranai – tai racionalus ir patogus informacijos perdavimo būdas. Šio tipo ekranai gali būti naudojami transliuojant reklamą, renginius, prezentacinę vaizdo medžiagą, statinę informaciją ir pan. LED ekrane vaizdą galima transliuoti iš kompiuterio, DVD ar vaizdo kameros ar netgi nesunkiai pajungti tiesiogines televizijos transliacijas. Galimybė naudoti keletą vaizdo šaltinių, bei juos keisti tarpusavyje realiu laiku.

Pagrindinis LED ekranų privalumas yra ypač didelis šviesos srautas ir ryškumas, todėl jie montuojami ir viduje, ir lauke, esant tiesioginiam saulės apšvietimui. Dėl sandarios LED ekranų gaminimo technologijos, juos galima naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Jų neišjungiant LED ekranai gali dirbti 24/7 režimu be papildomos priežiūros. Dėl modulinės ekrano struktūros, formuoti LED vaizdo ekraną galima įvairių formų: tradicinės stačiakampio, kolonų, arkų, juostų ir kitų formų.

Kodėl verta rinktis LED ekraną?

  • Greitai atkreipia žiūrovo dėmesį;
  • Paprastas ir greitas esamos informacijos pakeitimas;
  • Mažesnės elektros sąnaudos lyginant su kitų tipų ekranais;
  • Modernus informacijos pateikimas;
  • Galima transliuoti ir statinę, ir dinaminę informaciją;
  • Nedidelės eksploatavimo sąnaudos;
  • Patvarūs ir ilgaamžiai.

LED ekranų nuoma renginiams, koncertams, šventėms, varžyboms ir kt.

Galimi nuomojamų ekranų dydžiai:
32,64 m x 0,8 m (26,11 m2)
3,2 m x 7,7 m (24,64 m2)
2,88 m x 4 m (11,52 m2) 2 vnt.
ir kt.

Ekrano rezoliucijų dydžiai:
4080 x 100 pikselių
400 x 960  pikselių
500 x 360  pikselių
ir kt.

Kiti parametrai:
Diodai - SMD
Ryškumas - 5000 Nits
Atstumas tarp taškų - 8 mm
Tipas - vidaus ir lauko naudojimui
Matymo kampas H-V - 140°

LED ekranų nuoma

LED ekranų nuoma

LED ekranų nuoma

LED ekranų nuoma