Aktualijos

Debiutinis FUGA sezonas – renginių gausa ir teigiamos emocijos

2016-10-28

Jau praėjo kone pusmetis, kai dienos šviesą išvydo Baltijos šalyse kol kas analogų neturintis nuotykių ir pramogų parkas „FUGA“. Visą šiltąjį sezoną linksmybių ištroškusiems lietuviams buvo siūloma gausybė įvairių atrakcionų, kuriuos pamėgo visi – jauni ir seni, maži ir dideli.

Nuotykių parkas FUGA debiutinį sezoną buvo labai gerai matomas – nei vienas didesnis festivalis ar šventė neapsiėjo be pripučiamų atrakcionų, kurie sulaukė itin daug dėmesio. Aplankytų renginių geografija buvo plati: nuo Joniškio ir Naisių iki Palangos ir Biržų. FUGA padovanojo daug neišdildomų įspūdžių Joniškio miesto šventėje, garsiajame „Naisių vasaros“ festivalyje, o kur dar Biržų miesto šventė ir griausmingosios „ENEOS 1006 lenktynės“ Palangoje, kai lenktyninių mašinų gausmas ir jų keliamas azarto bei adrenalino jausmas puikiai derėjo su FUGA siūlomais atrakcionais vaikams ir suaugusiems.

Nuskriausti neliko ir „namiškiai“ – šiauliečiai taip pat turėjo ne vieną progą susipažinti su FUGA, jos kolektyvu ir smagiais pripučiamais atrakcionais. Ryškiausias renginys, kuriame dalyvavo FUGA – tradicinės „Šiaulių naktys“. Įsikūrusi „Buratino košmaro“ zonoje, „FUGA“ išbandė miesto gyventojų ir svečių fizinį pajėgumą: kol „Šlavėjas“ negailestingai šlavė iš savo kelio nešoklius pramogautojus, pripučiamame krepšinyje visi galėjo pasirungti ir patikrinti savo rankos taiklumą. Suaugusiems linksminantis ant šių atrakcionų, vaikai taip pat nenuobodžiavo – jiems greta buvo įrengta speciali pripučiama pramogų aikštelė.

„Šiaulių naktų“ lankytojai savo jėgas išbandė ir pirmąsyk surengtame pripučiamo krepšinio turnyre. Nemažas būrys azartiškai nusiteikusių šios sporto šakos mylėtojų, pasiskirstę komandomis, rungėsi tarpusavyje ir kovojo dėl geriausiųjų titulo. Krepšinio „aikštelėje“ virė nuožmi ir atkakli kova, o taikliausi bei ištvermingiausi turnyro dalyviai buvo apdovanoti specialiomis rėmėjų įsteigtomis dovanėlėmis.

Visų šių renginių, švenčių ir festivalių metu FUGA supažindino Lietuvos gyventojus su įdomiais, nuotaikingais ir daug teigiamų emocijų sukeliančiais pripučiamais atrakcionais. Tiek vaikams, tiek suaugusiems skirtos pramogos Baltijos šalyse kol kas neturi analogų, tačiau FUGA neketina sustoti – naujajame sezone bus pristatyta dar daugiau smagių atrakcionų ir žaidimų. Todėl pramogų mylėtojai, jau pamėgę pripučiamą krepšinį, klastingąjį šlavėją ir burbulus, sulauks dar daugiau atrakcionų suaugusiems. Laukia smagi vasara!