News

Pravaikyti nuobodulį prie stalo žaidimų – pramoga, kurią nepelnytai pamirštame

2018-04-10

Nusibodo lietingi orai, o gal belaukdami prasidedančios aktyvios vasaros jaučiate, kaip sunkiai iš žiemos miego bunda ne tik kūnas, bet ir protas? Atsakiusiems nors į vieną klausimą „Taip“, primename – įdomaus laisvalaikio kūrėjai esate Jūs! Ir visai nesvarbu, koks už lango oras. Jaukiems šeimos, draugų vakarams jaunimo ir suaugusiųjų atrakcionų parkas „Fuga.lt“ siūlo niekada nepabostančius loginius stalo žaidimus.

„Mūsų šeimos įprastas savaitgalis – vaikai pasinėrę į virtualius žaidimus, vyras guli ant sofos-lovos ir televizoriaus pulteliu ieško įdomesnių programų, o aš plušu virtuvėje. Visi užsiima savais reikalais...  Kol vieną dieną į namus parsinešėme loginius stalo žaidimus. Tai buvo vienas įsimintinesnių savaitgalių, nes visi buvome kartu. Net vaikai, išlindę iš savo išmaniųjų telefonų, stebėjosi, kad mediniai žaislai gali būti ne mažiau įdomus už skaitmenines figūrėles, gaudomas telefono ekrane“, – dalijasi įspūdžiais jauna šiauliečių šeima, nepabijojusi pamankštinti protą prie loginių stalo žaidimų lentos.

Dar geresnė naujiena ta, kad loginiai stalo žaidimai neturi šalutinio poveikio, o prieš juos naudojant – visai nebūtina pasitarti su savo šeimos gydytoju. Nebent norite išgirsti, kad stalo žaidimai gerina vaikų ir suaugusiųjų gebėjimą susikaupti, ugdo kantrybę ir atkaklumą. Nekenkia ir tai, kad žaisdami loginius žaidimus, vaikai išmoksta spręsti iškilusias problemas, užauga laimingi, pasitikintys savimi.

Netikite? Pabandykite ir įsitikinkite patys.