Šventėms, vakarėliams ir kt.

Įmonių šventės

Kiekvieną dieną įprantame prie savo kolegų veidų, tačiau užsivėrus darbovietės durims galime bendradarbius pamatyti visai kitame amplua! Jūsų įmonės šventėje pasirūpinsime linksmybėmis, organizuosime įvairias rungtis ir estafetes, kurie leis atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius, darbus bei susikaupusias dokumentų krūvas!
 

Mergvakariai ir bernvakariai

Jau seniai gyvuoja tradicija, kad prieš vestuves reikia kaip reikiant išsišėlti. Kodėl gi neatšventus mergvakario ar bernvakario šėlstant ant atrakcionų? Suorganizuosime smagią šventę ir padėsime nuotaikai ar jaunikiui atitrūkti nuo varginančio jungtuvių planavimo!
 

Gimtadieniai

Tortas, žvakės, dovanos, šampanas ir... atrakcionai! Pasikvieskite „FUGA“ į savo gimtadienio šventę ir tiek jubiliatas, tiek svečiai galės užtikrintai kartoti – tokioje smagioje šventėje jiems dar neteko dalyvauti!
 

Vakarėliai

Ar proga yra, ar nėra – tai ne kliūtis surengti smagų vakarėlį draugų apsuptyje. Vakarėlis bus dar labiau vykęs, jei linksmybėmis rūpinsis „FUGA“. Įdomūs, linksmi atrakcionai neabejotinai bus jūsų vakarėlio „vinis“!
 

Draugų susibūrimai

Eilinis penktadienis ar šeštadienis, po sunkios darbo savaitės skubame susitikti su draugais ir su jais pasidalinti įspūdžiais bei vargais... Pasikvieskite mus į savo pasisėdėjimą ir įdomius pokalbius paįvairinkite sportiniais užsiėmimais – žaiskite krepšinį ar futbolą su sijonais, grumkitės su šlavėju, dalyvaukite smagiose estafetėse.