Aktualijos

Tarptautinėje parodoje „Fuga.lt“ siūlė ne svajoti apie emocijas, o jas patirti

2018-02-06

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje 6-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ šiemet dalyvavo ir „Fuga.lt“ komanda. Kol 350 turizmo įmonių iš viso pasaulio siūlė planuotis atostogas nuostabiausiuose Rojaus kampeliuose, jaunimo ir suaugusiųjų atrakcionų parkas „Fuga.lt“ geras emocijas kūrė čia ir dabar.

„Man visada smagu matyti linksmus, atsipalaidavusius ir geras emocijas spinduliuojančius suaugusiuosius“, – šypsosi atrakcionų parko vadovas Aleksandras Bielyj. Jo teigimu, keliauti, pamatyti įspūdingus kraštus visuomet smagu. Bet geras emocijas galima išgyventi ir Lietuvoje. Užtenka išsinerti iš suaugusiojo kostiumo ir į savo širdį įsileisti šiek tiek vaikiškumo.

„Todėl tarptautinėje parodoje „Adventur“ žmonėms leidome bent trumpam pamiršti darbinius rūpesčius ir ruošiantis išvykti atostogauti į pasirinktą šalį aktyviai papramogauti tiesiog „Litexpo“ parodų rūmuose“, – sako Aleksandras.

Parodos lankytojai šiemet galėjo išbandyti ne tik visų jau pamėgtą atrakcioną „Šlavėjas“, bet ir loginius stalo žaidimus, dėliones.