Aktualijos

FUGA kviečia „Šiaulių naktyse“ treningus išnaudoti pagal tikrąją jų paskirtį

2017-06-20

Rugpjūčio 25-26 dienomis Šiauliuose šurmuliuos tradiciniu tapęs alternatyvaus meno renginys „Šiaulių naktys“. Kadangi tik šias dvi naktis organizatoriai perkels Šiaulių pietinį į centrą ir sugrąžins 90-uosius, jaunimo ir suaugusiųjų atrakcionų parkas „Fuga.lt“ kviečia nesnausti. Apsiavus „kedukus“ ir išeiginius treningus, temstant primigtinai rekomenduojama išeiti į gatves. Judesio žadama daug...

Dovanos gerą nuotaiką ir dar geresnius prizus

Kol ramesnių pramogų išsiilgę naktinėtojai turės progą prisiminti kaip atrodė 90-aisiais Šiaulius garsinę „gezai“, „štukos“ ir kiti sterotipiniai miesto atributai, adrenalino, pramogų išsiilgę šiauliečiai bei miesto svečiai galės savo jėgas išbandyti analogų neturinčiose varžybose.

„Garantuoju, kad teks ne tik bėgioti, bet ir skraidyti, irkluoti, šluoti, žaisti kosminį krepšinį“, – juokiasi Aleksandras Bielyj, jaunimo ir suaugusiųjų atrakcionų parkas „Fuga.lt“ direktorius, kviečiantis bulvare ieškoti atrakcionų ir batutų nuomos „Fuga.lt“ logotipo.

Neįprastos naktinės varžybos persimainiusiame Šiauliuose bulvare bus organizuojamos kartu su partneriais „Švyturiu GO“ bei „Naująja rūta“. Todėl Aleksandras žada ne tik neišdildomus įspūdžius, gerą nuotaiką, bet ir ne ką prastesnius prizus.

„Svarbiausia, kad 90-ųjų „gezai“ vėl galės legaliai grįžti į laikus, kai treningas buvo ir stiliaus atributas, ir apranga, leidžianti laisvai judėti“, – šypteli pramogų ir poilsio organizatorius, šiaulietis, pats irgi puikiai prisimenantis tuos jo gimtąjį miestą garsinusius laikus.